מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

מה היתרונות של מסחטת מיץ איטית?

המיץ של הפירות והירקות ידוע בסגולותיו הבריאותיות הרבות. למעשה, המיץ של רוב הירקות והפירות מאפשר לגוף לספוג כמות גבוהה של ויטמינים ומרכיבים תזונתיים חשובים. אך באיזה מסחטה כדאי להשתמש? ומדוע בחירת המסחטה משפיעה רבות על איכות התוצר?

תמונה של מסחטת מיץ

מהי מסחטת מיץ איטית?

מסחטת מיץ איטית, הנקראת גם מסחטת מיץ קרה, היא מסחטת מיץ שבעזרתה ניתן לסחוט את הפרי ואת הירק תוך פגיעה מינימלית באיכויותיו, עקב פעולת החיתוך. מה הכוונה?

פעולת החיתוך המהיר המתבצעת במסחטה צנטריפוגלית (מסחטת מיץ רגילה) מייצרת חום רב עקב הכמות הגבוהה של סיבובי הסכין הנע במהירות. כאשר נוצר חום רב בסכיני החיתוך של המסחטה, עלולים להיפגע ערכים תזונתיים שהפרי או הירק מכילים. לשם כך, קיימת מסחטת מיץ איטית ללא מגע בסכין וללא חימום המיץ ללא פגיעה ברכיבים התזונתיים.

שש סיבות שהופכות את ההשקעה במסחטת מיץ איטית למשתלמת:

1 . שמירה על איכות הפרי

כאמור, יתרונה המרכזי של מסחטת מיץ איטית הוא בכך שהיא מאפשרת חיתוך של הירקות והפירות בחום נמוך ואינה פוגעת בערכים התזונתיים. מסחטת מיץ קרה מתבססת על סחיטת הפרי והירק באמצעות מעיכה ודחיסה באופן איטי. באופן זה, ניתן להפיק מהפירות ומהירקות את מרב האיכויות הבריאותיות הקיימות בהם. כמו כן, מסחטת המיץ האיטית חותכת את הפירות באופן המדמה את לעיסת האוכל. פעולת הלעיסה הטבעית מרסקת את האוכל בפה כך שניתן למצות ממנו כמות גבוהה של רכיבים תזונתיים נוספים כמו נוגדי חמצון, מינרלים, ויטמינים אנזימים וכדומה.

2 . טעם המיץ

נוסף על החשיבות הרבה שיש לערכים התזונתיים שאותם ניתן לנצל באופן יסודי, פעולת החיתוך העדינה אך היסודית של מסחטת מיץ איטית משפיעה גם על הטעם. בעזרת המסחטה האיטית המנצלת את הפרי באופן מלא, ניתן להגיע לטעמים הטובים ביותר!

3 . ניצול מקסימלי של הפירות והירקות

מאחר שמדובר בטכנולוגיה איכותית וחדשנית המיועדת בעיקר לסחיטה, בעזרת מסחטות מיץ איטיות ניתן להפיק מהפרי או מהירק את המיטב וגם את המרב. בעזרת המסחטה ניתן להגיע לניצול מקסימלי של הפרי או הירק ולנצל כמעט את כולו. למעשה, אופן הסחיטה היסודי מאפשר לנצל כ-95 אחוז מהפרי, בעוד במסחטות רגילות ניתן לנצל עד כ-70 אחוז.

4 . ניתן להשתמש במסחטת מיץ קרה לשימושים רבים

מסחטת המיץ הקרה מתאימה לשימושים רבים. כך לדוגמה, בעזרת המסחטה ניתן לסחוט עשב חיטה ולייצר ממנו מיץ. עשב החיטה ידוע באיכויותיו הבריאותיות הרבות ובתרומתו לאדם. כמו כן, המסחטה מתאימה לשימושים נוספים כמו הכנת גלידת פירות, חלב שקדים, גבינות מאגוזים ועוד.

5 . קלה לשימוש ותפעול

לצד זה שמכונת הסחיטה האיטית בעלת יתרונות כה רבים, ולמעשה תורמת מאוד לבריאות ולשמירה על תזונה נכונה, המכונה גם קלה לשימוש. התפעול שלה והכנת המיץ במכונה פשוט מאוד ונוח, וניקוי המכונה מתבצע בקלות.

6 . יתרונות בריאותיים בסחיטת מיץ איטית

פירות, ירקות ומאכלים רבים נוספים מהצומח, כגון אגוזים ושקדים, מכילים כמויות גבוהות של מינרלים, ויטמינים ורכיבים תזונתיים נוספים הנחוצים לאדם על מנת לשמור על בריאות תקינה ולהזין את הגוף בכל מה שנחוץ לו. עם זאת, הזנת הגוף ברכיבים אלו כוללת תהליכים רבים כמו ספיגה ומיצוי, אשר לא תמיד מתרחשים.

מסחטת מיץ איטית, מייעלת תהליכים ומאפשרת להפיק ולמצות מהירקות ומהפירות את הרכיבים התזונתיים שהם מכילים. לכן, בבואכם לרכוש מסחטת מיץ הקליקו כאן חדשה, מומלץ לשקול קנייה של מסחטת מיץ איטית, להגדיל את התפוקה, את האיכות ואת הטעם, אך בראש ובראשונה, לשמור על הבריאות!

המיץ של הפירות והירקות ידוע בסגולותיו הבריאותיות הרבות. למעשה, המיץ של רוב הירקות והפירות מאפשר לגוף לספוג כמות גבוהה של ויטמינים ומרכיבים תזונתיים חשובים. אך באיזה מסחטה כדאי להשתמש? ומדוע בחירת המסחטה משפיעה רבות על איכות התוצר?